طراحی وب سایت

از مهم ترین ملاک های پیشرفت یک شرکت می تواند طراحی یک وب سایت مناسب باشد. طراحی سایت شرکتی با گرافیک و هویت بصری متناسب برند آن شرکت که زیباتر و چشم نواز تر از شرکت های رقیب دیگر باشد و البته کارایی لازم را برای مخاطبان نیز داشته باشد .

نمایش امکانات و محصولات وخدمات در یک وب سایت اطلاع رسانی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کمترین زمان و به آسانی به محصولات ، خدمات و دیگر صفحات وب سایت دست پیدا کند همچنین بتوانید از نحوه ی کار و فعالیت شرکت اطلاعات کامل و مفید را مشاهده کند .

وجود صفحات مهمی مانند : اخبار و رویدادها ، تماس با ما ، درباره ما ، خدمات یا محصولات و همچنین امکان جستجوی سریع در مطالب از مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتی می باشد ، در دنیای امروز داشتن یک وب سایت برای هر شرکت یا سازمانی جز موارد ضروری به شمار می رود .

مهم ترین دلایل داشتن وب سایت برای یک شرکت عبارت اند از:

افزایش درآمد وبازدهی بیشتر

محلی مناسب برای آشنا شدن با شرکت و شروعی برای برندینگ

محیطی مناسب برای تبلیغ محصول و خدمات شرکت بدون محدودیت زمان و مکان

جذب نیرو از طریق وب سایت شرکت

راه برقراری ارتباط بین مسئولین شرکت و مخاطبین

فروش محصولات به صورت انلاین در سرتاسر کشور و حتی به صورت جهانی

انجام دادن امور پشتیبانی و فروش محصولات از طریق وب سایت

قرار دادن رویدادها واخبار و تماس های شرکت در وب سایت

افزایش اعتبار برای شرکت

و البته صدها مزیت دیگر...

طراحی سایت در دنیای کنونی نیازی اجتناب ناپذیر برای هر فعالیت اقتصادی است. برای حضور در فضای اینترنت و ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط با افراد در بستر اینترنت طراحی سایت امری حیاتی است.

امروزه نمی توان قدرت رسانه ای اینترنت را در تاثیرگذاری آن برای کسب و کار ها در ابعاد مختلف نادیده گرفت. همانطور که شما باید برای برقراری ارتباط با افراد زبان ارتباط با آن ها را بدانید، برای حضور در بستر اینترنت هم باید سایتی مشخص و با هویت خودتان داشته باشید. داشتن سایت تنها مسیری است که به شما اعتبار حضور در اینترنت را به شکل حرفه ای می دهد.

طراحی سایت به معنای مجموعه ایده پردازی ها، فعالیت ها، بررسی ها و اقداماتی است که برای راه اندازی یک سایت صورت می گیرد.

 برای اجرای بهینه طراحی وب سایت باید استاندارد های گوناگونی را در نظر گرفت تا طراحی با کیفیتی را داشته باشیم. این موارد بیشتر جنبه فنی و اجرایی دارند، اما کارفرما باید حساسیت آنها را درنظر بگیرد تا به بهترین نتیجه از اجرای فنی دست پیدا کند. از جمله این موارد:

امنیت سایت
سرعت بالای سایت در لحظه ورود و گشت و گذار در سایت
کد نویسی استاندارد
همسویی با موتورهای جستجو (بهینه بودن سئو سایت)
قابلیت توسعه پذیری سایت
طراحی گرافیکی خلاقانه
رسپانسیو بودن یا واکنشگرایی سایت (سایت در موبایل، تبلت، فبلت و دسکتاپ منسجم باشد و با تغییر دستگاه بهم نریزد.)
مدیریت هزینه شرکت طراحی سایت از نظر بهترین کیفیت واقعی با کمترین قیمت
کاربر پسندی و کارا بودن پنل مدیریتی سایت (به دلیل اینکه معمولا تجربه مدیریت سایتی را نداشته اند، سادگی مدیریت سایت اصلی مهم است)

بدون در نظر گرفتن موارد فوق ممکن است سایتی به ظاهر ایده آل طراحی شود اما در ادامه فعالیت و پس از طراحی سایت چالش های گوناگونی برای کارفرما ایجاد شود.

شرکت گروه طراحان فناوران آینده وب با بهره گیری از متخصصین حرفه ای در زمینه طراحی گرافیک، کد نویسی، امنیت، سئو سایت و… طراحی سایت را برای کارفرمایان به بهترین شکل و بالاترین کیفیت، ممکن می کند. همچنین به دلیل تعدد پروژه های گوناگون و بهره گیری از تجربیات در طی سال ها در چالش های گوناگون بهترین راهکارها را در اختیار خواهید داشت.

شرکت گروه طراحان فناوران آینده وب بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب میسر می کند. برای دریافت مشاوره و کسب بهترین مسیر برای طراحی سایت با ما در ارتباط باشید. ما با در نظر گرفتن نیاز های کسب و کار شما بهترین قابلیت ها را به شما معرفی می کنیم و پس از تایید این بهترین ها از نظر شما، همکاری پایداری را در کنار شما تجربه خواهیم کرد.

"با ما به رویاهایتان رنگ واقعیت بپوشید و پله های ترقی رو پشت سر بگذارید .. "