محصولات ما


سایت ساز اهواز سی ام اس


اهواز سی ام اس

اگر وب سایت / سامانه ای با امکانات ویژه و منحصر به فرد می خواهید ...
اگر می خواهید یک وب سایت / سامانه کاملا حرفه ای داشته باشید ، اما هزینه کمتری بپردازید ...
اگر مدت زمان طراحی وب سایت تان برای شما مهم است ...
اگر تنوع طلب هستید و دوست دارید زود به زود ظاهر و سیستم سایت خود را تغییر دهید ...
اگر می خواهید یک وب سایت شبیه به یکی از وب سایت های معروف و معتبر ایرانی یا خارجی داشته باشید (چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ساختاری) ...
اگر می خواهید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت بی نقص و حرفه ای را داشته باشید ...
پکیج سایت ساز اهواز سی ام اس با استفاده از سیستم مدیریت محتوای کاملا حرفه ای و اختصاصی خود که حاصل تلاش چندین ماهه مهندسین این شرکت بوده است کاملا مناسب شما می باشد . با استفاده از این سرویس شما می توانید به راحتی هر آنچه در ذهن خود دارید را به یک وب سایت کاملا پویا و زنده تبدیل کنید پس همین حالا با ما تماس بگیرید تا از جزییات این پکیج باورنکردنی مطلع شوید .

 

پرتال اختصاصی خبرگزاری


 

خبرگزاری

دنیای امروز دنیای رسانه هاست و اهمیت و جایگاه رسانه ها در جهان امروز بر هیچکس پوشیده نیست و رخنه وسیع رسانه ها در تار و پود زندگی ، بشر را کاملا وابسته کرده است.
دنیای امروز برایند ارتباطات بیش از حد وسیع و گسترده میان انسانهای امروزی است که از مجراهای مختلف تامین می گردد.
از مهمترین انواع رسانه های امروزی رسانه های الکترونیک و سایبری است. در دنیای امروز سرعت انتقال و گستره توزیع اطلاعات و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است و لذا رسانه های سایبری نسبت به سایر رسانه های مکتوب از اهمیت بالایی برخوردار هستند و آینده رسانه ها در فضای سایبر تعریف شده است.
با توجه به دانش بنیان بودن فضای سایبر انتخاب ابزار مناسب نقش جدی در موفقیت رسانه ها دارد. پیچیدگی فنی ، تغییر سریع نیازها و روشها در فضای سایبر و مخاطرات فعالیت در این عرصه بر اهمیت ابزار مناسب افزوده است.

 

فروشگاه ساز


 

فروشگاه ساز

به منظور راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، در فروشگاه ساز سبدخرید امکانات متنوع و کاربردی تعبیه گردیده است که سبب افزایش سرعت ورود اطلاعات و مدیریت آسان فروشگاه می گردد و هم چنین به فروشگاه اینترنتی شما ظاهری جذاب و حرفه ای می بخشد.

این امکانات طی تجربه در سالیان اخیر فعالیت گروه طراحان فناوران آینده بر اساس نیاز واقعی بازار ایران و بازخورد دریافتی از مدیران فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ، پس از بررسی، تحلیل و برنامه نویسی به مرور و در نسخه های مختلف به سیستم اضافه گردیده است.

 

 

اسکریپت پرداخت آنلاین (بانک ملت و پارسیان) 


پرداخت آنلاینتوسط این اسکریپت می توانید پرداخت آنلاین (اینترنتی) به سایت خود اضافه نمائید بدین صورت که مشتری با وارد کردن مشخصات خود مانند (نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، موبایل) و درج مبلغی که می خواهد به شما پرداخت کند وارد درگاه بانک شما می شود و مبلغ را پرداخت و پس از آن رسید پرداخت دریافت می کند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری در تلگرام